SAPA HYDRO ALUMĪNIJA LOGI

SAPA Hydro alumīnija logiem piemīt spēcīgs dizains, kura pamatā ir 86 mm Thermo 1086 alumīnija profils, kas izolēts ar 42 mm stikla šķiedru pastiprinātām poliamīda sloksnēm, kas rezultējas ar augstākās klases hermētiskumu un ūdensnecaurlaidību, un ļoti zemu U vērtību. Vēl augstākai energoefektivitātei iespējams izvēlēties papildus izolētos 1086SX profilus, kā arī pasīvo māju standartam atbilstošus 1086PX alumīnija logu profilus.

SAPA Hydro 1086 profili nodrošina iespēju izgatavot Eiropas standarta - uz iekšpusi veramus, kā arī Skandināvu standarta - uz ārpusi veramus logus. Protams, ka 1086 sērijas logu profiliem ir neierobežota krāsu izvēle pēc RAL standarta.

Alumīnija logi, kas ražoti no 1086 SAPA Hydro profila ir ļoti izturīgi un paredz ilgu kalpošanas laiku ar minimālu apkopi.

SAPA 1086 profils, uz iekšu veramiem visa veida logiem

SAPA 1086SX profils ar papildus siltumizolāciju uz iekšpusi veramiem logiem

SAPA 1086PX pasīvo māju logu profils uz iekšu veramiem logiem

SAPA 1086 profils, uz ārpusi veramiem logiem

1086 Block Window

Profils ar pazeminātu fasādes profila daļu, lai palielinātu stiklojuma laukumu, uz iekšpusi verams

1086 Panel Wall

Profils sendvičtipa paneļu konstrukciju ēkām, uz iekšpusi verams

SAPA HYDRO FRANČU LOGI

SAPA franču logi no alumīnija - salokāmās logu sistēmas ar lieliskiem siltumizolācijas parametriem un komfortu jebkuros laikapstākļos. SAPA Hydro inovatīva logu eņģu tehnoloģija sniedz stilīgu dizainu un patīkamu komfortu. Franču logi ir ideāli piemēroti savrupmājām - balkoniem, iekšpagalmiem, ziemas dārziem, kā arī komercplatībām - restorāniem, veikaliem, kioskiem un birojiem.


Īpašības:

  • 3, 4, 5, 6 vai 7 vērtnes, vēršanās virzieni uz iekšpusi vai ārpusi

  • Gaisa izolācija: class 4 saskaņā ar EN 12207

  • Ūdens izolācija. class E900 (9A), saskaņā ar EN 12208

  • U-vērtība. līdz 0.9 W/m²K (Ug=0.5 W/m²K, izmēram 3500 x 2460 mm, 3-vērtnes)

  • Vērtņu izmēri: maksimālais platums = 1100 mm, maksimālais augstums = 2750 mm.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Our aluminum windows are made from 86mm and 74mm SAPA-HYDRO profiles that provide excellent thermal values and unlimited design solutions. CE markings and DoP provided. Usually we produce SAPA-HYDRO aluminum windows within 4-6 weeks including delivery to all Scandinavia. Quotation: info@scanglas.eu

Our aluminum windows are made from 86mm and 74mm SAPA-HYDRO profiles that provide excellent thermal values and unlimited design solutions.

Nevertheless you need a European or Scandinavian style windows SAPA aluminum windows are the right choice. Both systems are suitable for inward and outward opening windows, including side-hung; bottom-hung; top-hung and tilt and turn windows.

SAPA 1086 SX / PX is a profile for inward and outward-opening windows with section depth of 86mm and gives high insulated aluminum window to Passive House level. U-values for opening window are down to 0.80 W/m2K and sound reduction, Rw-value, up to 45 dB.

SAPA 1074 insulated window system with a section depth of 74mm gives also a low U-value and high levels of airtightness and water tightness.

Usually we produce SAPA-HYDRO aluminum windows within 4-6 weeks including delivery to all Scandinavia.

Email us your project to info@scanglas.eu and we'll get back with the price offer within 24 hours.