Koka māju ražošana

Jau vairāk kā 10 gadus realizējam koka karkasa savrupmāju projektus Norvēģijā un Latvijā. Piedāvājam rūpniecieski ražotu koka karkasa paneļu māju izgatavošanu ar pilna cikla servisu - ražošanu - piegādi - uzstādīšanu - pelēko un balto apdari. Izpildam individuālo pasūtītāju koka māju projektus, kā arī sadarbojamies ar projektu attīstītājiem, arhitektiem un citiem nozares profesionāļiem.

Būvelementos tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes, atbilstoši TEK 17 būvniecības standartam, C24 marķēti kokmateriāli, Rockwool siltumizolācija, Unilin un Forestia kokskaidu plātnes, DuPont Tyvek izolācijas membrānas, Velux jumta logi, Rehau PVC stiklotas konstrukcijas, Ruukki jumta segumi uc.

Ņemot vērā, ka esam arī būvmateriālu vairumtirgotāji, pēc pieprasījuma piedāvājam ļoti izdevīgas būvmateriālu cenas arī citu ražotāju būvizstrādājumiem.

Nodrošinām konstrukciju un ekspluatācijas garantijas.

Lai saņemtu projektu un būvmateriālu cenu piedāvājumu, lūdzam sūtīt projektu pdf vai dwg failos uz e-pastu: info@scanglas.eu

Jautājumu gadījumos sazinieties ar mums zvanot: t. +371 240 030 88

Kas ir TEK17 būvniecības standarts?

Nav noslēpums, ka lielākā daļa mūsu ražoto ēku ir uzstādītas Norvēģijā, tādēļ arī viss ražošanas process notiek saskaņā ar Norvēģijas NBI un TEK17 būvniecības standartiem (TEK17-ENG). Jumtu kopnēm un pārsegumu sijām ir C24 izturības sertifikāts un katrs būvizstrādājums ir marķēts. Visiem būvmateriāliem, kas tiek izmantoti ražošanā ir CE sertifikāti un Īpašību atbilstības deklarācijas, kas nodrošina atbilstību būvniecības likuma prasībām. Mēs izmantojam celtniecības materiālus no Rockwool, Norgips, Tyvek, Siga, Ruukki uc., kas ir labi pazīstami zīmoli būvniecībā, un tiek plaši izmantoti Norvēģijā.


Kas ir koka karkasa paneļi?

Atšķirībā no ierastās metodes, kad būvprojekts tiek realizēts tieši būvlaukumā, koka karkasa paneļu mājas elementi - sienas, jumta kopnes utt. tiek ražoti rūpnieciski un saskaņā ar būvniecības projektu. Šāds process ļauj daudzkārt efektīvāk, ātrāk un kvalitatīvāk izgatavot galvenos būvelementus, lai tos operatīvi nogādātu būvlaukumā un uzsāktu montāžu. Šāds koncepts ir izplatīts Skandināvijas valstīs, kā arī citviet Eiropā, ASV un Austrālijā.


Kādas ir koka karkasa māju priekšrocības?

  • Ātra un ērta projekta realizācija.

  • Rūpnieciski ražoti mājas būvelementi ir kvalitatīvāki salīdzinājumā ar būvlaukumā izveidotajiem.

  • Pēc klienta pieprasījuma, iespējams veikt projekta modifikācijas gan ražošanas, gan montāžas procesā, pielāgojot elementus - sienas, rāmi, jumtu un grīdas vai papildu sekcijas. Betona māju projektos, kad pamati ir izveidoti, pielāgošana ir sarežģīts process.

  • Energoefektivitāte - koka karkasa paneļu mājām ir augsta termoizolācija, kas piemērota jebkuram klimatam, līdz ar to tiek ietaupīts uz enerģijas patēriņa apkurei vai kondicionēšanai.

  • Gadsimtu ilgs ēkas ekspluatācijas termiņš kvalitatīvi ražotai koka karkasa mājai nodrošina nemainīgu un pat augošu īpašuma kopējo vērtību.


Koka karkasa māja, vides ietekme un ilgtspēja.

Galvenais mērķis koka karkasa ēku konstrukciju veidošanā ir pasīvās mājas standarta realizēšana, kas īpašniekam garantē zemas ekspluatācijas izmaksas, augstu īpašuma drošību, noturību pret ārējās vides iedarbību un ērtāku dzīvi kopumā. Ēkas elementu izgatavošanā tiek izmantotas koka karkasa konstrukcijas, kas ekspluatācijas procesā ir atjaunojamas, un to ražošanas process nerada kaitējumu videi. Publiski pieejami resursi norāda, ka šāda tipa dzīvojamo ēku mūžs ir 100-150 gadi.


Koka karkasa māju energoefektivitāte.

Precīzi ievērojot koka karkasa ēku būvniecības tehnoloģiskos procesus, visi materiāli kas tiek izmatoti, ražojot jumta, griestu, grīdu un sienu elementus, darbojas savstarpēji harmoniski, lai nodrošinātu enerģijas patēriņa samazināšanos. Koka karkasa mājas labi pielāgojas dažādiem laika apstākļiem un tām ir daudzkārt blīvāka izolācija, salīdzinot ar tērauda un betona konstrukciju ēkām. Tas novērš nepieciešamību izmantot "aktīvo" ēkas sildīšanu un dzesēšanu.


Koka karkasa māju ugunsdrošība.

Koka karkasa ēku ražošanas tehnoloģiskais process paredz, ka būves nesošās konstrukcijas tiek rūpīgi iestrādātas atbilstošās membrānās un A1 klases siltumizolācijas materiālos, līdz ar ko ir aizsargātas un karstumizturīgas. Tas gan negarantē drošību nepiesardzīgai rīcībai ar ugunsnedrošām ierīcēm.


Koka karkasa mājas un veselīga dzīvesveida veicināšana.

Tā kā koksne ir atjaunojamais dabas resurss, koka karkasa ēku būvniecība ir videi draudzīga. Mājas, kas izgatavotas no koka, galvenokārt raksturo lielisks iekštelpu klimats un komfortabla atmosfēra. Kvalitatīvi ražotām koka karkasa mājām ir mazāka nepieciešamība pēc iekštelpu klimata regulācijas, ko īpaši novērtē cilvēki ar alerģijām un astmu, pateicoties koksnes dabiskajām īpašībām, kas ietekmē iekštelpu gaisa un klimata kvalitāti.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image