Masonite I-Beam Līmētas Koka/OSB Sijas

Līmētās koka/OSB sijas, jeb I-Beam ražo Masonite Beams AB, kas atrodas Rundvikas pilsētā, Zviedrijas ziemeļos, un ir pirmā līmēto siju ražotne Eiropā, kas ražošanu uzsāka 1974. gadā.

Masonite Beams produkcija un ražošanas kvalitātes procesi atbilst sertifikācijas sistēmām EPD, CE, FSC, PEFC, ISO 9001, ISO 14001, ETA (European Technical Approval) - būvizstrādājums tiek akceptēts visā Eiropas Savienībā.

H-Siju specifikācijaAugstums (mm): 200 - 500 Standarta garumi (m): 6.4/9/11.6 Svars (kg/m): 3.1 - 5.7
HI-Siju specifikācija:Augstums (mm): 200 - 500 Standarta garumi (m): 9.0Svars (kg/m): 4.0 - 5.7
HB-Siju specifikācija:Augstums (mm): 200 - 500 Standarta garumi (m): 7.8Svars (kg/m): 4.0 - 6.4
R-Statņu specifikācija:Augstums (mm): 200 - 400 Standarta garumi (m): 7.5Svars (kg/m): 4.0 - 6.4

I-Beam sijas grīdām

Daudzdzīvokļu un vairākstāvu ēkās grīdu konstrukcijām ir augstākas akustiskās izolācijas prasības, īpaši attiecībā uz soļu triecienu skaņām un troksni. Masonite piedāvā salīdzinoši vienkāršu risinājumu izmantojot I-beam sijas apvienojumā ar patentētiem MFB siju pakaramajiem un Sylomer® vibrāciju slāpējošiem paliktņiem.

I-Beam sijas sienām

Ar Masonite līmētajām koka sijām veidotas nesošās ārsienas nodrošina ekonomisku būvniecības procesu un energoefektīvu rezultātu. Dēļ neliela OSB īpatsvara karkasa konstrukcijā neveidojas siltuma tilti, līdz ar to var panākt ievērojamu energoefektivitāti pat relatīvi plāna izmēra sienu konstrukcijās. I-beam risinājums ir īpaši populārs pasīvo ēku būvniecībā. Ar līmēta koka sijām iespējams veidot labi izolētas ārsienas platumā līdz pat 400 mm.

I-Beam sijas jumtiem

Jumta konstrukcija, kas izgatavota no līmētām koka/OSB sijām ir rentabla alternatīva, lai panāktu labi izolētu jumta struktūru. Pateicoties funkcionālai pielāgojamībai, instalāciju izgriezumu vienkāršai izveidošanai, dažādu veidu stiprinājumu risinājumiem, Masonite I-Beam siju izmantošana jumta konstrukcijās nodrošina lielu elastību jau ēkas projektēšanas stadijā.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image